Kemp Chvalšiny je oficiálně otevřen !
Kemp Chvalšiny byl oficiálně otevřen !!! Otevřena je i restaurace. Máme již několik návštěvníků a mnoho dalších se k nám chystá. Hlavní sezóna se rozjíždí a n
Hurá!!! Nová sezóna zahájena!
Navzdory poměrně chladnému počasí už máme několik nových odvážných táborníků!! Neměli jsme štěstí na ryby, ale měli jsme skvělé buřty z ohně.


