• Nederlands
  • English
  • Deutsch

Pronájem ubytování

v penzionu CampHouse u Českého Krumlova.

NOVĚ OTEVŘENO

CELOROČNÍ PROVOZ!

Ubytování není závislé na sezónním provozu kempu.

Představujeme vám "CampHouse"

Představujeme vám "CampHouse", třípokojový dřevěný dům ve skandinávském stylu, jež je součástí kempu, ubytování v chráněné krajinné oblasti. Z "CampHouse" budete mít v létě přehled o dění a atmosféře v kempu a současně si můžete užívat veškerý komfort. Váš prázdninový dům je plně vybaven. Z každého okna se můžete kochat krásnými kopci a přírodou, která je na dosah. Nabízíme jeho využití i těm, kteří milují barevný podzim a zimu nebo chtějí Nový rok oslavit v malebné krajině a v klidu, nebo si prázdniny užít aktivněji na běžkách, či lyžování ve Ski areálu Lipno, popřípadě bruslení na jezeře. CampHouse je penzion blízko Českého Krumlova a je možné ho obývat celoročně.

hotel-social-camphouse

Dům (penzion) k pronajmutí.

Pronájem ubytování

Český Krumlov - Chvalšiny

Komfortní a útulné prostředí

My House pronájem

Ceník pronájmu CampHouse

Již nyní můžete udělat rezervaci. Zrušení rezervace je bez poplatků!

Celkovou cenu pronájmu, včetně dostupnosti termínu Vám zcela nezávazně vypočítá náš rezervační formulář. V záložce „What kind of accommodation would you like to rent“ vyberte CampHouse.

Price List
2024
Low Season
1.1.24 - 30.6.24 a 2.9.24 – 20.12.24
High Season
1.7.24 - 1.9.24 a 21.12.24 – 5.1.25
Pronájem
2.900 Kč
4.900 Kč
OKOLÍ

Udělejte si chvilku a oceňte krásu okolí ubytování v CampHouse. Užijte si sport, odpočinek, zábavu, hry, turistiku. To vše v krásné přírodě chráněné krajinné oblasti.

Pro děti

„Baví-li se děti, baví se i rodiče!“ V hlavní sezoně organizujeme každý den různé dětské aktivity: krmení zvířátek v naší mini ZOO, táborový oheň, malování, pečení housek, noční strašidelný les, hru o přežití, soutěž v rybaření a spoustu dalších her.

Sjíždění řeky, rafting

Pokud si chcete aktivně odpočinout a zažít dobrodružství, rafting je tou správnou volbou. Rádi vám doporučíme a zařídíme vše potřebné. V okolí Českého Krumlova je totiž hned několik variant, kam se vydat.

Koupání a rybaření

V ceně pronájmu je k dispozici bazén se slanou vodou o velikosti 10×20 metrů. Mimo bazén můžete využívat také náš rybník, který je určen jak na koupání, tak i ke sportovnímu rybaření. Na své si přijde každý rybář – je zde spousta ryb a nově jsme pro vás připravili i loďku, ze které můžete nahodit prut a užívat si rybolov z jiné perspektivy.

Pěší turistika a cyklostezky

Cykloturistika v Jižních Čechách je opravdovou trefou do černého. Nabízí pohodové stezky pro rodiny s dětmi, ale také hornatější terény na Šumavě a v jejím podhůří.

OHLASY

na ubytování v penzionu CampHouse

We had the opportunity to spend a weekend at the campsite in the cottage back in the autumn. We were a little worried about the weather and the cold, but we heated ourselves in the stove, the wood was ready and the atmosphere was cozy in the house. Beautiful scenery all around, deer grazing just a short walk from the house. We even cooked our own meals in the kitchen, which is amply equipped. One day we went to Cesky Krumlov and the next day we hiked up Klet' mountain. The kids were thrilled with the playgrounds right at the campsite and also helped feed the animals in the farmhouse. We definitely want to go back one weekend in the winter when everything is covered in snow. A lovely escape from the city, I can only recommend it.
Jana S.
We are older people and so we really liked the opportunity to stay one night in Camping Chvalsiny by chance, when the owner offered us to stay in a house in the camp. While we love to camp, we really appreciated all the comforts of the cottage and yet we had the whole campsite to ourselves from the terrace as it was out of season. We are thinking of returning in the summer with our grandchildren.
Jaan
Měli jsme možnost strávit v kempu v domečku víkend již na podzim. Měli jsme trochu obavy z počasí a zimy, ale topili jsme si sami v kamnech, dřevo bylo nachystané a atmosféra byla v domku útulná. Překrásná příroda kolem dokola, srnky se pásly jen kousek od domu. Dokonce jsme si uvařili jídlo v kuchyňce, která je dostatečně vybavená. Jeden den jsme si vyrazili do Českého Krumlova a druhý den si vyšlápli na horu Kleť. Děti byly nadšené z hřišťátek přímo v kempu a také pomáhaly krmit zvířata ve farmičce. Chceme se určitě vrátit jeden víkend v zimě, až vše bude zapadané sněhem. Krásný únik z města, mohu jen doporučit.
Jana S.