Pro hráče golfu

Pouhých 20 minut z Chvalšin se nachází Golf Klub Český Krumlov, konkrétně v obci Svachova Lhotka. Jedná se o hřiště rovnějších i zvlněných greenů, kde si zahrají i lidé s vyšším hendikepem. Uprostřed hřiště byl navíc vybudován resort s vlastním pivovarem, kde se občerstvíte a užijete si wellness.

Další blízké golfové hřiště je hned v Českých Budějovicích, asi 30 minut jízdy. Hřiště je vhodné i pro úplné začátečníky.

Golf Club Hluboká nad Vltavou je vzdálený z Chvalšin přibližně 45 minut jízdy autem. Hřiště s 9 a 18 jamkami se nachází v krásném městečku Hluboká nad Vltavou a přináší výhled na bílé zdi a zlatá cimbuří místního zámku.

Do golfového hřiště v Bechyni pojedete něco málo přes hodinu. Toto 9 jamkové hřiště je umístěno přímo v Černické oboře postavené koncem 16. století. Na louce 500×200 metrů je umístěných 5 jamek a vy můžete obdivovat překrásné letité listnaté stromy. Hřiště není jednoduché, především kvůli pár jamkám umístěných v lese, ale i začátečník si může hru užít právě přímo na louce. Jedná se o nejstarší golfové hřiště v Jižních Čechách.